Hurtownia rowerów Sypytkowski Sport została stworzona przez ludzi, dla których rowery to nie tylko pomysł na biznes, ale przede wszystkim życiowa pasja. Zespół profesjonalistów pod przewodnictwem Andrzeja Sypytkowskiego, srebrnego medalisty z Seulu, od lat pracuje nad takim doborem oferty, aby ta była w stanie zadowolić zarówno amatorskich pasjonatów kolarstwa, jak też poszukujących specyficznych rozwiązań profesjonalistów.

Hurtownia rowerów - fachowość i pasja

Rowery, części rowerowe i akcesoria kolarskie są specyficznym rynkiem, gdzie tylko lata doświadczeń połączone z ciągłą gotowością do poszerzania swojej wiedzy, pozwalają odnieść sukces, do którego kluczem jest dobór rozwiązań wychodzący dokładnie naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Dlatego też żaden z produktów, które oferuje nasza hurtownia rowerów, nie znalazł się w niej przypadkiem. Ich dostawcy to wyłącznie renomowani producenci, cieszący się zasłużoną renomą w kolarskiej rodzinie.

Zespół naszych pracowników to osoby posiadający dużą wiedzę na temat każdego z oferowanych produktów oraz zawsze gotowe do podzielenia się swoimi spostrzeżeniami z każdym zainteresowanym Klientem. W przypadku powstawania jakichkolwiek wątpliwości, zawsze służymy pomocą.

Zaufanie partnerów, wsparcie zawodowców

Nasza hurtownia rowerów od lat z powodzeniem wspiera i sponsoruje drużyny kolarskie. Pomagamy zawodowcom z Whistle ESKOM Ziemia Brzeska, a każdy sukces jej zawodników daje nam powód do dumy. Szczególną troską otoczyliśmy też młodzież z ESKOM BSA Pro Tour, która jest drużyną, gdzie utalentowani adepci rozwijają swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Praca ze sportowcami daje nam nie tylko satysfakcję, ale pozwala też sprawdzać w praktyce to, co oferujemy.

Nasza fachowości, rzetelność i doświadczenie zyskały też uznanie w oczach naszych krajowych i zagranicznych partnerów. Firmy Atala i Whistle zawarły z nami umowę, w myśl której nasza hurtownia została wyłącznym dystrybutorem ich rowerów na terenie Polski. To zaufanie, które nie tylko cieszy, ale i zobowiązuje, a naszym Klientom daje pewność, że oferowane przez nas rowery mają gwarancję najwyższej jakości.