search

Koła Miche SWR RC 65 DX

7 919,00 zł
Brutto

Profil obręczy 65 mm zapewnia SWR RC 65 DX doskonałe właściwości aerodynamiczne, idealne właściwości gwarantujące najlepsze wyniki w triathlonie i ironman. Sekcja wewnętrzna 19 mm (zewnętrzna 26 mm) pozwala na montaż opon typu Clincher i Tubeless dzięki zestawowi złożonemu i gwarantowanemu przez QC Miche. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

 Technologia Miche opracowana we współpracy z profesjonalnymi zespołami jest również przenoszona do serii SWR: użycie zaawansowanych technologicznie materiałów gwarantuje doskonałą wydajność i niską wagę. Włókno węglowe jest używane z dedykowanymi laminatami do każdego konkretnego przeznaczenia, tak aby zapewnić maksymalną wydajność w każdych warunkach. Profil obręczy 65 mm zapewnia SWR RC 65 DX doskonałe właściwości aerodynamiczne, idealne właściwości gwarantujące najlepsze wyniki w triathlonie i ironman. Sekcja wewnętrzna 19 mm (zewnętrzna 26 mm) pozwala na montaż opon typu Clincher i Tubeless dzięki zestawowi złożonemu i gwarantowanemu przez QC Miche. Laminowanie włókna węglowego UD we włóknach T700 i zastosowanie żywic HTG zapewnia sztywność i doskonałe właściwości jezdne. Zestaw tubeless jest złożony i objęty gwarancją przez QC Miche. Piasty SWR DX do hamulców tarczowych z centralnym systemem blokowania są produkowane z AL 7075 T6 obrabiane CNC i anodowane. Układ szprych 16 + 8 doskonale równoważy siłę trakcyjną i siłę hamowania, utrzymując jednocześnie wyjątkowo niską wagę. Ruch odbywa się na uszczelnionych łożyskach EZO, a korpus wolnobiegu jest obrabiany CNC z AL 7075 T6 i stali.

 DANE TECHNICZNE

WAGA: 1685 (+/- 3%) (zestaw Tubeless Ready + 20)

UKŁAD HAMULCOWY: Disc Center Lock

PIASTA: AL 7075 T6

ŁOŻYSKA: Uszczelnione łożyska EZO

KOMPATYBILNE: CA - SH - XDR

GOLENIE: 100 - 142

ŚREDNICA PRZEDNIEJ OSI:  12

ŚREDNICA TYLNEJ OSI: 12

OBRĘCZ: Włókno węglowe UD

WYSOKOŚĆ KOŁA: F 65 - R 65

SZPRYCHY: Czarna stal nierdzewna / aero / prosty ciąg / podwójnie cieniowana

ROZMIAR KOŁA: 622-19C

SZEROKOŚĆ KANAŁU WEWNĘTRZNEGO : 19

RODZAJ OPONY: Clincher lub Tubeless

WYMIARY OSŁONY: 28mm ÷ 35mm

MONTAŻ: 16 + 8-16 + 8 / Promieniowo / Skrzyżowane

MAKSYMALNA WAGA ROWERU Z UŻYTKOWNIKEM: 109 Kg

AKCESORIA W ZESTAWIE: Torba na koło / Instrukcje / Pierścień hamulca tarczowego z centralną blokadą / Punkt zerowy / Klapa (tylko dla wersji Clincher)

KODY: WHR6D0B

SWR RC 65 DX
Nowy produkt