search

Koła Miche Supertype SPX5

14 999,00 zł
Brutto

Koła SPX5 zostały zaprojektowane z myślą o uzyskaniu maksymalnej aerodynamiki i sztywności, bez kompromisów, dla osiągów w rekordowym czasie. Laminowanie włókna węglowego 3K w połączeniu z zastosowaniem żywic HTG i metodą produkcji monocoque pozwala uzyskać serię wyjątkowo sztywnych, wysokowydajnych i łatwych w prowadzeniu kół, o skuteczności hamowania na najwyższym poziomie.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Całe doświadczenie i pomysłowość Miche Made in Italy wyraża się w gamie Supertype, wyprodukowanej w celu wyrażenia maksymalnej wydajności do użytku profesjonalnego. Wydajność i lekkość gwarantuje zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów. Koła SPX5 zostały zaprojektowane z myślą o uzyskaniu maksymalnej aerodynamiki i sztywności, bez kompromisów, dla osiągów w rekordowym czasie. Laminowanie włókna węglowego 3K w połączeniu z zastosowaniem żywic HTG i metodą produkcji monocoque pozwala uzyskać serię wyjątkowo sztywnych, wysokowydajnych i łatwych w prowadzeniu kół, o skuteczności hamowania na najwyższym poziomie. Piasty SPX5 są produkowane z AL 7075 T6, obrabiane CNC i są dostępne zarówno dla wersji z hamulcem obręczowym ze standardową blokadą, jak i dla wersji z hamulcem tarczowym DX tylko dla przedniego koła na oś przelotową TX12. Sworznie z AL 7075 T6 o zwiększonym przekroju zostały zaprojektowane i opracowane przy użyciu łożysk SKF w celu uzyskania najlepszej gładkości i nośności. Korpus wolnego koła jest obrabiany CNC z AL 7075 T6 i tytanu.

DANE TECHNICZNE

WAGA: 2026 (+/- 3) - QR 93

PIASTA: AL 7075 T6

ŁOŻYSKA: Łożyska uszczelnione SKF

KOMPATYBILNE: CA - SH - XDR

GOLENIE: Podkładka przednia 100 - Podkładka tylna 130

ŚREDNICA PRZEDNIEJ OSI: 9 mm

ŚREDNICA TYLNEJ OSI: 10 mm

OBRĘCZ: Włókno węglowe 3K

WYSOKOŚĆ KOŁA: 50 - 50

ROZMIAR KOŁA: 633x20

SZEROKOŚĆ KANAŁU WEWNĘTRZNEGO: 20

RODZAJ OPONY: szytka

WYMIARY OSŁONY: 21 ÷ 25

MAKSYMALNA WAGA ROWERU + UŻYTKOWNIKA: 110 kg

AKCESORIA W ZESTAWIE: Torba na koło / Instrukcje / Pierścień zamykający koło zębate (dla 12T) / Klocki hamulcowe do obręczy rurowej / Przedłużenia zaworów / Blokada

KOD: Zestaw WHSSR2

 

Supertype SPX5
Nowy produkt