search

Koła Miche SWR RC 38 DX OLT

7 919,00 zł
Brutto

SWR RC 38 DX OLT ma obręcz z profilem aerodynamicznym 38 mm i wewnętrzną sekcją 19 mm (zewnętrzna 26 mm), a dzięki zestawowi złożonemu i gwarantowanej przez QC Miche można zamontować zarówno opony typu Clincher, jak i Tubeless.

Ilość
Dostępny w magazynie

Technologia Miche opracowana we współpracy z profesjonalnymi zespołami jest również przenoszona do serii SWR: użycie zaawansowanych technologicznie materiałów gwarantuje doskonałą wydajność i niską wagę. Włókno węglowe jest używane z dedykowanymi laminatami do każdego konkretnego przeznaczenia, tak aby zapewnić maksymalną wydajność w każdych warunkach. Doskonałe połączenie lekkości i sztywności, SWR RC 38 DX OLT ma obręcz z profilem aerodynamicznym 38 mm i wewnętrzną sekcją 19 mm (zewnętrzna 26 mm), a dzięki zestawowi złożonemu i gwarantowanej przez QC Miche można zamontować zarówno opony typu Clincher, jak i Tubeless. Wysokość profilu pozwala na wszechstronne zastosowanie bez uszczerbku dla wydajności rowerzysty. Innowacyjna technika laminowania włókna węglowego OLT Optimized Layup Technology o różnych grubościach zapewnia wyjątkowo lekki i jednocześnie sztywny zestaw kołowy, zwiększający reaktywność SWR OLT. Seria piast SWR DX do hamulców tarczowych z systemem centralnej blokady jest dostępna w AL 7075 T6 obrabiany CNC i anodowany. Układ szprych 16 + 8 doskonale równoważy siłę trakcyjną i siłę hamowania, utrzymując jednocześnie wyjątkowo niską wagę. Ruch odbywa się na uszczelnionych łożyskach EZO, a korpus wolnobiegu jest obrabiany CNC z AL 7075 T6 i stali.

 DANE TECHNICZNE

WAGA: 1536 (+/- 3%) (zestaw Tubeless Ready + 20)

UKŁAD HAMULCOWY: Disc Center Lock

PIASTY: AL 7075 T6

ŁOŻYSKA: Uszczelnione łożyska EZO

KOMPATYBILNE: CA - SH - XDR

GOLENIE: Podkładka przednia 100 - Podkładka tylna 142

ŚREDNICA PRZEDNIEJ OSI: 12mm

ŚREDNICA TYLNEJ OSI:12mm

OBRĘCZ: Włókno węglowe O.L.T. Zoptymalizowana technologia Layup

WYSOKOŚĆ KOŁA: 38 - 38

SZPRYCHY: Czarna stal nierdzewna / aero / prosty ciąg / podwójnie cieniowana

ROZMIAR KOŁA: 622-19C

SZEROKOŚĆ KANAŁU WEWNĘTRZNEGO: 19mm

RODZAJ OPONY: Clincher i Tubeless

WYMIARY OSŁONY: 28 ÷ 35

MONTAŻ: 16 + 8-16 + 8 / Promieniowo / Skrzyżowane

MAKSYMALNA WAGA ROWERU + UŻYTKOWNIKA: 109 Kg

AKCESORIA W ZESTAWIE: Torba na koło / Instrukcje / Centralny zamek / Punkt zerowy / Pierścień blokujący tarczę hamulca klapowego (tylko dla wersji Clincher)

KODY: WHR3D0

SWR RC 38 DX OLT
Nowy produkt