search

Koła Miche Supertype DISC

10 799,00 zł
Brutto

Koła Miche Supertype DISC to optymalny wybór dla zawodowców .550 T są zaprojektowane i zbudowane z aerodynamicznymi obręczami o profilu 50 mm i zwiększonym przekrojem. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

SUPERTYPE DISC

Całe doświadczenie i pomysłowość Miche Made in Italy wyraża się w gamie Supertype, wyprodukowanej w celu wyrażenia maksymalnej wydajności do użytku profesjonalnego. Wydajność i lekkość gwarantuje zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów. Optymalny wybór dla zawodowców prędkości, 550 T są zaprojektowane i zbudowane z aerodynamicznymi obręczami o profilu 50 mm i zwiększonym przekrojem. Charakterystyka sztywności i aerodynamiki to podstawowe elementy do stosowania na zawodach, gdzie niezbędny jest szybki start i utrzymanie prędkości. Laminowanie włókna węglowego w technologii 3K oraz metoda produkcji monocoque pozwalają uzyskać szczególnie sztywne i wydajne koło, o skuteczności hamowania na najwyższym poziomie. Piasta jest produkowana z AL 7075 T6, obrabiana CNC i jest dostępna zarówno dla standardowej wersji z hamulcem szczękowym z blokadą, jak i wersji DX z hamulcem tarczowym na oś przelotową TX12. Sworzeń z AL 7075 T6 o zwiększonym przekroju został zaprojektowany i opracowany przy użyciu łożysk SKF w celu uzyskania lepszej gładkości i nośności. Korpus wolnego koła jest obrabiany CNC z AL 7075 T6 i tytanu.

DANE TECHNICZNE

WAGA: 1200 (+/- 3) - QR 93

 PIASTA: AL 7075 T6

ŁOŻYSKA: Łożyska uszczelnione SKF

KOMPATYBILNE: CA - SH - XDR

GOLENIE: Tylna podkładka 130

ŚREDNICA TYLNEJ OSI: 10 mm

OBRĘCZ: Włókno węglowe 3K

ROZMIAR KOŁA:  633x21

SZEROKOŚĆ KANAŁU WEWNĘTRZNEGO: 21

RODZAJ OPONY: szytka

WYMIARY OSŁONY: 21 ÷ 25

MAKSYMALNA WAGA ROWERU + UŻYTKOWNIKA: 110 kg

AKCESORIA W ZESTAWIE: Torba na koło / Instrukcje / Pierścień zamykający koło zębate (dla 12T) / Klocki hamulcowe do obręczy rurowej / Przedłużenia zaworów / Blokada

KOD: Set WHSW32

Supertype DISC
Nowy produkt