search

Koła Miche SWR RC 50DX OLT

7 919,00 zł
Brutto

Profil obręczy 50 mm zapewnia SWR RC 50 DX OLT doskonałą aerodynamikę i sztywność, idealne właściwości gwarantujące najlepsze osiągi w wyścigach i szybkich trasach. Sekcja wewnętrzna 19 mm (zewnętrzna 26 mm) pozwala na montaż opon typu Clincher i Tubeless dzięki zestawowi złożonemu i gwarantowanemu przez QC. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Technologia Miche opracowana we współpracy z profesjonalnymi zespołami jest również przenoszona do serii SWR: zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów zapewnia doskonałą wydajność i niską wagę. Włókno węglowe jest używane z dedykowanymi laminatami do każdego konkretnego przeznaczenia, tak aby zapewnić maksymalną wydajność w każdych warunkach. Profil obręczy 50 mm zapewnia SWR RC 50 DX OLT doskonałą aerodynamikę i sztywność, idealne właściwości gwarantujące najlepsze osiągi w wyścigach i szybkich trasach. Sekcja wewnętrzna 19 mm (zewnętrzna 26 mm) pozwala na montaż opon typu Clincher i Tubeless dzięki zestawowi złożonemu i gwarantowanemu przez QC Miche. Innowacyjna technika laminowania włókna węglowego OLT Optimized Layup Technology o różnych grubościach zapewnia niezwykle lekki i jednocześnie sztywny zestaw kołowy, zwiększający reaktywność SWR OLT. Seria piast SWR DX do hamulców tarczowych z systemem centralnej blokady AL 7075 T6 obrabiany CNC i anodowany. System szprych 16 + 8 doskonale równoważy siłę trakcyjną i hamowania, utrzymując przy tym wyjątkowo niską wagę. Ruch odbywa się na uszczelnionych łożyskach EZO, a korpus wolnobiegu jest obrabiany CNC z AL 7075 T6 i stali.

 DANE TECHNICZNE

WAGA: 1640 (+/- 3%) (zestaw Tubeless Ready + 20)

UKŁAD HAMULCOWY: Disc Center Lock

PIASTA: AL 7075 T6

ŁOŻYSKA: Uszczelnione łożyska EZO

KOMPATYBILNE: CA - SH - XDR

GOLENIE: Podkładka przednia 100 - Podkładka tylna 142

ŚREDNICA PRZEDNIEJ OSI: 12 mm

12

ŚREDNICA TYLNEJ OSI: 12 mm

OBRĘCZ: Włókno węglowe O.L.T. Zoptymalizowana technologia Layup

WYSOKOŚĆ KOŁA: 50 - 50

SZPRYCHY: Czarna stal nierdzewna / aero / prosty ciąg / podwójnie cieniowana

ROZMIAR KOŁA: 622-19C

SZEROKOŚĆ KANAŁU WEWNĘTRZNEGO: 19mm

RODZAJ OPONY: Clincher lub Tubeless

WYMIARY OSŁONY: 28 ÷ 35

MONTAŻ: 16 + 8-16 + 8 / Promieniowo / Skrzyżowane

MAKSYMALNY  WAGA UŻYTKOWNIKA Z ROWEREM: 109 Kg

AKCESORIA W ZESTAWIE: Torba na koło / Instrukcje / Pierścień hamulca tarczowego z centralną blokadą / Punkt zerowy / Klapa (tylko dla wersji Clincher)

KOD: WHR5D0

SWR RC 50DX OLT
Nowy produkt