search

Koła SWR T 38

6 699,00 zł
Brutto

SWR T 38 są produkowane z obręczą o zwiększonym przekroju 23 mm i wysokości 38 mm, przeznaczone do intensywnego użytkowania pod górę i na stromych zboczach, gdzie waga i właściwości jezdne są kluczowymi elementami zapewniającymi najwyższe osiągi kolarza. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Technologia Miche opracowana we współpracy z profesjonalnymi zespołami jest również przenoszona do serii SWR: zastosowanie zaawansowanych technologicznie materiałów zapewnia doskonałą wydajność i niską wagę. Włókno węglowe jest używane z dedykowanymi laminatami do każdego konkretnego przeznaczenia, tak aby zapewnić maksymalną wydajność w każdych warunkach. SWR T 38 są produkowane z obręczą o zwiększonym przekroju 23 mm i wysokości 38 mm, przeznaczone do intensywnego użytkowania pod górę i na stromych zboczach, gdzie waga i właściwości jezdne są kluczowymi elementami zapewniającymi najwyższe osiągi kolarza. Konstrukcja SWR T do opon szytkowych zakłada laminowanie 3K włókna węglowego i ułożenie go w konstrukcji mającej na celu zbudowanie szczególnie sztywnej i wytrzymałej obręczy, ale jednocześnie gwarantującej lekkość i łatwość prowadzenia dla seria kół. Zastosowanie żywic HTG gwarantuje i zapewnia doskonałą skuteczność hamowania w każdych warunkach. Piasty SWR są produkowane z AL 7075 T6, obrabiane CNC i anodowane. Specjalna konstrukcja tylnego kołnierza i kuta jednoczęściowa konstrukcja zapewniają doskonałą sztywność i wytrzymałość układu kół. Sworznie z AL 7075 T6 o zwiększonym przekroju zostały zaprojektowane i opracowane przy użyciu łożysk EZO dla lepszej gładkości i nośności. Korpus wolnego koła jest obrabiany CNC z AL 7075 T6 i stali.

 

DANE TECHNICZNE

WAGA: 1305g (+/- 3%) - QR 93g

PIASTY: AL 7075 T6

ŁOŻYSKA: Uszczelnione łożyska EZO

KOMPATYBILNE: CA / SH / XDR

GOLENIE: Przednia podkładka · mm100 | Tylna podkładka 130 mm

ŚREDNICA PRZEDNIEJ OSI: 9 mm

ŚREDNICA TYLNEJ OSI: 10 mm

Obręcz: Włókno węglowe 3K

WYSOKOŚĆ KOŁA: F 38 - R 38

SZPRYCHY: Czarna stal nierdzewna / aero / prosty ciąg / podwójnie cieniowana

ROZMIAR KOŁA: 633x23

SZEROKOŚĆ KANAŁU WEWNĘTRZNEGO: 23 

RODZAJ OPONY: szytka 

WYMIARY OSŁONY: 23 ÷ 28

MONTAŻ: 18-24 / radialne / prawy tylny krzyż

MAKSYMALNA WAGA ROWERU Z  UŻYTKOWNIKIEM: 109 Kg

AKCESORIA W ZESTAWIE: Torba na koło / Instrukcje / Klocki hamulcowe do obręczy pod szytki / Przedłużenia zaworów / Zaciski

KODY: Zestaw WHSW32

SWR T 38
Nowy produkt