Zdjecie
search
  • Zdjecie

Koła Miche Altur

1 299,00 zł
Brutto

10/11 sp

System
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Altur to model koła marki Miche od 2015 roku. Model zaprojektowany został z myślą o stworzeniu najlepszych kół do treningu. W efekcie powstały uniwersalne koła, które z powodzeniem służą również w amatorskich wyścigach.

Wysoki 35 mm stożek wykonano ze stopu chartowanego aluminium 7075 T6, dzięki temu procesowi udało się uzyskać zadowalającą wagę obręczy. Waga kompletnego zestawu kół to 1790 g i wypada bardzo dobrze na tle konkurencji.
Koła w praktyce są uniwersalne, równie dobrze spisują się do treningów jak i do wyścigów. Profil stożka wpływa na paramtry kół zarówno na podjazdach, podczas przyspieszeń oraz w trakcie sprintów. Koła są sztywne w każdych warunkach.
Aerodynamiczny kształt obręczy przez który koła nieco więcej ważą wpływa na przewagę przy prędkościach powyżej 30 km/h. Utrzymanie takiej prędkości jest łatwe - ponadto podczas jazdy czuje się że koła są dobrze wyważone.
Koła testowaliśmy w różnych warunkach pogodowych łącznie z jazdą po soli drogowej w błocie oraz w deszczu. Przejechały naprawdę mnóstwo kilometrów, po których koła nadal sprawnie i cicho się kręcą. Łożyska są uszczelnione i koła zdecydowanie nadają się do użytku przez cały rok.
Przednie koło zostało zaplecione na 16 szprychach metodą na słoneczko. W tylknym kole zastosowano zaplot na 2 krzyże 24 szprychy. Istnieją werje z bębenkiem pod system Campagnolo 11 s oraz Shimano 11 s.

Podsumowanie.
Miche Altur to przede wszystkim ładny zestaw uniwersalnych kół o wysokiej sztywności i aerodynamicznym profilu. Zakup kół nie jest dużym wydatkiem, bo cena jak za tak dobry towar jest atrakcyjna. ZAkup powinny rozważyć osoby które chciałyby korzystać z karbonowych kół ale na obecną chwilę nie mają możliwości kupna drogich kół karbonowych. Koła aluminiowe ponadto są zawsze trwalsze niżeli karbonowe odpowiedniki. Z tego względu doskonale nadają się do treningów.
Do zestawu dołączone są stylowe zaciski i opaski na obręcz.
W razie potrzeby za dopłatą możemy przygotować gotowe koła z oponami dętkami i kasetą wedle preferencji użytkownika. Prosimy w tej sprawie o kontakt.

 Koła dostępne od lutego 2017

15421#SH

Specyficzne kody

EAN13
9321
Nowy produkt